EKONOMİK ÇİÇEKÇİ SİTESİ PAKETLERİ

Çiçekçi sitesinin özellikleri arttıkça fiyatıda yükselecektir. Aşağıda yer alan paketlerimizin tamamında, Kredi Kartıyla ödeme alabileceğiniz ve kendi ürünlerinizi sisteme kolaylıkla ekleyebileceğiniz özellikler mevcuttur. Paket fiyatlarının artmasını 3 temel unsur belirler:

1) Site tasarımı: Çiçekçi sitenizin nasıl bir görüntüde olacağını belirlemek için "Tema Seçimi" yapmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz tema eğer 5.000 TL lik bir tema olduğunu varsayarsak, sitenizin temel özellikleride 5.000 TL temayı kapsayacaktır. (Kurumsal Paket 2)
2) Kapasitesi: Sitenize ekleyeceğiniz ürün sayısı, site hızı ve performans gibi ünsurlar sitenizin kapasitesini belirler. Daha yüksek bütçeli paketlerde kapasite daha fazla olacaktır.
3) Seo Çalışması: Sitelerin Google arama motorunda daha üst sıralarda olmasını sağlayan çalışmaların tamamına "Seo" demekteyiz. Bu çalışma başlangıç paketlerinde bulunmamaktadır fakat paketler arttıkça " 1 ve 12 aylık " çalışmalar yapılmaktadır. Sitenizin Google'da üstlere gelmesi için düzenli çalışmalar gerekmektedir.BAŞLANGIÇ PAKET

1.500 TL

STANDART PAKET

2300.00 TL

KURUMSAL PAKET 1

3500.00 TL

KURUMSAL PAKET 2

5000.00 TL

KURUMSAL PAKET 3

6.000 - 8.000 TL