WEB SİTEM İÇİN “GÜNLÜK 5 TL HARCARIM” DİYORSANIZ BU PROJE SİZİN İÇİNDİR!

Günlük 5 TL’den her ay toplamda 150 TL ödeme alınacaktır

Bu projenin amacı; Mevcut web sitenizin siparişlerini artırmak, daha üst düzey bir web sitenizin olmasını sağlamak ve rakiplerinizin sizinle rekabet edemeyecekleri boyutta markalaşmanızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.


Proje Neleri Kapsıyor? Faydası Nedir? Amacı Nedir?

1) Çiçekçilik yaptığınız bölgede rakiplerinizi her ay analiz edeceğiz ve size bilgi vereceğiz. Her ay sonunda size maille/telefona raporlayacağız. (Rakipleriniz neler yapıyor, siteleri güncel mi, google kimler reklam veriyor, reklama ne kadar para harcıyorlar, ne gibi çalışmalar yapıyorlar).

2) Siteniz için ekstradan Google Seo çalışması yapılacak, bu sayede Google aramalarında en üstlerde çıkmanız için 1 yıl boyunca güncellemeler yapılacak ve size bunun nasıl yapıldığınıda öğreteceğiz. (normalde bu bilgileri hiçbir firma vermez).

3) 1 yılda toplamda 37 tane özel gün vardır (anneler günü, sevgililer günü, tıp bayramı vb…) Özel günler gelmeden web sitenizde Slayt/Afiş alanını güncelleyeceğiz. Örneğin; Öğretmenler günü 24 kasım olduğu için web sitenize 20 Kasım gibi “Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” afişini, siz bize söylemeden eklemiş olacağız.

4) Sosyal medya hesaplarınızı her ay inceleyeceğiz ve eksik/hatalı gördüğümüz yerleri size bildirerek düzeltmeler yaptıracağız.

5) Her hafta sizin firmanıza özel 1 adet afiş hazırlayacağız. Sizin firma logonuz, kampanya yaptığınız ürün resmi ve web siteniz bu afişte olacak. Bu afişi dilediğiniz şekilde her yerde paylaşabileceksiniz.

6) Google Adwords reklam panelinizin tüm ayarları profesyonelce yapılacak ve tüm yönetimi sizde olacak. (aracı hiçbir firma olmadan ödemeyi direk google yaparak reklam açabileceksiniz bu sayede kimse sizin üstünüzden kazanç elde edemeyecek). Reklam yönetimiyle ilgili size uzaktan eğitim verilecek ve olaki bir sorun yaşamanız durumunda 24 saat ücretsiz destek alabileceksiniz.

7) Web site ve reklam konusunda “Uzaktan Eğitim” ile dilediğiniz zaman “ücretsiz olarak” bilgi alabileceksiniz. Sizin bilgisayarınıza bağlanarak, sorunları ve çözümleri size göstererek öğreteceğiz.

8) Muhasebe, Hukuksal ve E-Ticaretle ilgili tüm konularda; firmamızın Muhasebecisi, Avukatı ve marka danışmanlarından ücretsiz şekilde destek alabileceksiniz.

9) Olaki yurt dışından bir sipariş aldınız veya alacaksınız fakat sorun yaşıyorsunuz, bu tür durumlarda “İngilizce bilen çalışanlarımız” müşterinizle WhatshApp üzerinden iletişim kurarak destek sağlayacaklardır.

10) Çiçekçim Var üzerinden gelen siparişler ilk olarak size aktarılacaktır.

11) Her ayın sonunda “web sitenize giren kişi sayısı” ve sitenizdeki “en çok görüntülenen 20 ürün” sizlere raporlanacaktır.

12) Gelişen teknolojiye uygun olarak “neler yapmanız gerektiği ve sitenizdeki eksikler” her ay sizlere iletilecektir.

Yukarıda 12 adet olarak belirtilen tüm hizmetleri alarak “GOLD MÜŞTERİMİZ” olacaksınız ve diğer müşterilerimizden farklı olarak daha kaliteli bir müşteri deneyimi yaşayacak ve siparişlerinizi artıracaksınız

Bilmeniz Gereken Diğer Hususlar

-Bu kampanyamızdan sadece 100 adet müşterimiz yararlanabilecektir (712 çiçekçiyle çalıştığımız için teknik kadromuz sadece 100 kişiye bu düzeyde bir destek sağlayabilir).
-Bu hizmetin aylık bedeli 150 TL’dir. (Günlük 5 Tl den 5x30=150 TL). Ödemeler kredi kartınızdan her ayın 1’i ile 10’u arasından otomatik çekilir ve dilediğiniz zaman bu hizmeti iptal edebilme hakkınız vardır.
-Aldığınız bu hizmet “her yıl ödediğiniz yıllık yenileme paralarını kapsamaz”.

Pandemi nedeniyle internet sitelerine olan rağbet artmış ve artık tüm sekörler e-ticarete geçme zorunluluğu hissetmiştir. İlerleyen yıllara yapılabilecek en akıllı yatırım teknoloji olacaktır. Bu proje kapsamında; hem kendinize hem işinize çok fayda sağlayacak bir yatırım yapmış olacaksınız üstelik günlük 5 TL gibi bir rakamla bu hizmeti almış olacaksınız. Sizden ricamız sadece 100 kişiyle sınırlandığımız bu kampanyayı mutlaka denemenizdir. Sizin markalaşmanızı ve gelişmenizi birlikte takip edelim…