ÇİÇEKÇİ SİTESİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Değerli Müşterilerimiz;

Çiçekçilik yapıyorsunuz ve satışlarınızı artırmak için internet sitesine ihtiyacınız var. Daha önceden web siteniz vardı, memnun kalmadınız veya ilk defa bir web sitesi açtıracaksınız. Bu amaçla web sitemizdesiniz ve bilgi almak istiyorsunuz. Size kısaca bazı bilgileri vermek istiyoruz, sadece 2 dakikanızı ayırarak bu yazımızı okursanız, size faydalı olacağını düşünüyoruz.

Bildiğiniz gibi, çiçekçileri taşeron gibi kullanan büyük şirketler çiçekçiler üzerinden kar elde ediyor. İşin büyük yükünü çiçekçiler yapmasına rağmen asıl kaymağını yiyenler başkaları oluyor. Bu düzenin böyle gitmemesi için, çiçekçilerin insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir web sitesine sahip olması çok önemli bir unsur. Sizin çiçekçilik yaptığınız il veya ilçede kredi kartıyla ödeme alabileceğiniz, güven veren bir alt yapısı olan web siteniz olduğu sürece diğer firmaların çok şansı kalmayacaktır. Üstelik esnaf olmanın verdiği reklam avantajınız sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir. İşte biz bu kısımda devreye giriyoruz. Çiçekçilere tamamen yeni teknolojiye uygun siteler tasarlıyor ve ihtiyaç duydukları vakitlerde teknik destek sağlayarak destekleyicileri oluyoruz. Üstelik bu hizmetimizi çok ekonomik fiyatlarla yapıyoruz. Firmamız 5 yıldan fazla süredir ortalama 700 çiçekçiye hizmet vermektedir, bu alanda Türkiyenin en gelişmiş çiçekçi sitesi yapan firmasıyız. Bizi en iyi firma yapan en büyük özelliğimiz, kurulumunu yaptığımız çiçekçi sitelerinin Google'da üst sıralarda çıkmasıdır zaten Google'da bir yere gelmeyen bir siteden bir kazanç elde etmek mümkün değildir. Üst sıralara getirdiğiniz yüzlerce web sitesi referansı sunabiliriz. Firmamız, 24 saat teknik destek sağlayarakda her daim çiçekçilere destek vermektedir.


Kafanıza takılan SORULAR varsa, 0531 610 00 89 arayarak bilgi alabilirsiniz veya en çok sorulan soruları ve cevaplarını görmek için hemen buraya TIKLAYINIZ