ÇİÇEKÇİ SİTENİZ İÇİN HER ALANDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Yazılım firmamız birden fazla alanda hizmet vermektedir. Çiçekçi sitenizin en üst düzey seviyeye gelmesi için gereken tüm hizmetler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çiçekçi yazılım firması olarak sizlere her türlü desteğe vermeğe hazırız.

çiçekçi sitenizi kuralım

ÇİÇEKÇİ SİTESİ KURULUM HİZMETİ

Çiçekçi sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyor ve sonraki süreçlerdede teknik destek sağlıyoruz. Amacımız sadece site kurup teslim etmek değil, satış sonrasındada ihtiyaçları doğrultusunda her konuda yardımcı olmaktır. Telefonlarımız gece yarısı 03.00'a kadar açıktır, sitenizle alakalı konularda ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

çiçekçi sitesi için google reklamları

GOOGLE ADWORDS REKLAM HİZMETİ

Google adwords ile sitenizi google da dilediğiniz kelimelerde üst sıralara çıkarabilirsiniz, bu sayede hızlı şekilde sipariş alabilirsiniz. Google adwords'un inceliklerini bilerek çalışmalar sürdürürseniz ciddi kazançlar kazanabileceğiniz gibi eğer yanlış reklam politikalarıyla uygularsanız siteniz google da geriye düşecektir. İşi bilen ekibimizle yardıma hazırız.

Çiçekçi Sitesi İçin Facebook Reklamları

FACEBOOK REKLAM HİZMETİ

Facebook reklam hizmeti sayesinde, dilediğiniz kritilerdeki kitlelere ulaşarak reklam verebilirsiniz. Sipariş almak istediğiniz müşteri profili belirlenerek, reklamlarınız bu profillere göre tasarlanır. Facebook reklam hizmeti için, firmamız her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretecektir. Dilediğiniz fiyatlardan reklam hizmeti alabilirsiniz.

Çiçekçi Siteniz Google'da Üst Sıralarda Çıksın

GOOGLE SEO HİZMETİ

Çiçekçi sitenizin, Google'da aratıldığında üst sıralarda görünmesi büyük bir avantajdır çünkü daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Google, üst sıralarda göstereceği siteleri belli bir mantığa göre belirler eğer web sitenizde seo çalışmaları yapılırsa çok daha hızlı şekilde siteniz üst sıralara gelecektir. Seo hizmeti sayesinde hızlı ilerlemeler sağlayabilirsiniz.

BANNER/LOGO VE KARTVİZİT HİZMETİ

Çiçekçi siteniz için veya iş yeriniz için sadece size özel logo tasarlayabiliriz. Bu sayede firmanız özgünlük kazanacak ve sizi müşteriye hatırlatacak bir tasarıma bürünmüş olur. Aynı zamanda kartvizit hizmeti içinde firmamız hizmet vermektedir. Sitenizde yapacağınız kampanyalar için çok güzel bannerlerda hazırlayabiliriz.

çiçekçi sitesi eğitimleri

ÇİÇEKÇİ SİTESİ KULLANIM EĞİTİMLERİ

Çiçekçi sitenizin kullanımı için gerekli olan tüm eğitimler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Sitenizin gelişmesi için yapılması gereken herşeyi ayrıntılı olarak anlatıyoruz. Eğitimleriniz sizin talepleriniz doğrultusunda belirlenir. Googe seo eğitimlerimizde mevcuttur. Eğitimler için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.