ÇİÇEKÇİ SİTESİ

Çiçekçi sitesi için olmazsa olmaz en önemli özellik sizce nedir? Bir çiçekçi sitesinin gelir getirecek düzeyde sipariş alabilmesi için ne tür özelliklere sahip olması gerekiyor? Tüm soruları tek tek cevaplandırarak bilgi vermek istiyoruz. Haydi o zaman hemen başlayalım; Çiçekçi sitesinin sipariş alabilmesi için öncelikle google aramalarında üst sıralarda çıkması gerekiyor bu olmazsa olmazlardandır. Siteniz tasarım yönünden çok kötü bile eğer üst sıralarda çıkıyorsa müşteriler bir şekilde size telefondan ulaşacaktır yani sitenizden sipariş veremese bile en azından telefonla arayarak siparişini geçecektir. Bizim firmamızın en büyük avantajıda zaten budur çünkü bizim yaptığımız siteler google da üst sıralarda çıkmada rakiplerinin çok üstünde. Çok iddaalı bir cümle kuralım, siz bizim rakiplerinizi telefonla arayarak yaptıkları sitelerinin hangi konumlara getirdiklerini öğrenin ve bu şekilde kaç siteleri olduğunu sorun sonra bizi arayarak bilgi alın... Farkı kendiniz göreceksiniz. Google da üst sırada olmayan bir sitenin sipariş alabilmesini için reklama ihtiyacı olacaktır fakat doğal yoldan bir sıralamaya girerse kendi kendine siparişler gelmeye başlar. Bu amaçla bir site için en önemli şey google da üst sıralara gelebilmesi diyebiliriz. Çiçekçi sitelerinin google da üst sıralarda olması da tek başına yeterli değil, o yüzden sitelerde olması gereken birkaç şeye daha değineceğiz. Çiçekçi sitesinin mobil uyumlu olması şart yani herkes bilgisayar başında değil ve çoğu kişi telefondan giriyor... Sitenizin mobil uyumlu olması avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerin siparişlerini çok hızlı şekilde verebilmesi lazım biliyorsunuz çoğu kişi bilgilerini girmekten sıkılır ve siparişden vazgeçer... Tek sayfada müşteri siparişini tamamlayabilmeli. Bu bakımdan bizim sistemimizde size çok kolaylık sağlayacaktır çünkü tek sayfada girilmesi gereken herşey girilir... Çiçekçi sitelerinde olmazsa olmaz en önemli özelliklerden biriside kredi kartıyla ödeme alabilme özelliği ve mümkünsede müşteri kredi kartına taksit yapabilsin. Bu şekilde hazırlanmış bir çiçekçi sitesi size ciddi şekilde kazançlar sağlayabilir. Böyle bir çiçekçi sitesine sahip olmak için sitemizden size uygun tasarımları seçerek hemen sahip olabilirsiniz.

ÇİÇEKÇİ SİTESİ FİYATLARI

Çiçekçi siteleri 189 TL'den başlamaktadır. Her bütçeye uygun web sitesi yapabiliriz bu yüzden menüden paketlerimize bakarak bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit imkanıylada ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

ÇİÇEKÇİ SİTESİ ÖZELLİKLERİ

Mobil uyum, indirim kodları oluşturabilme, gelen siparişlerin sms ile bildirilmesi, türkçe panel, slayt yönetimi, seo modülü, sosyal medya desteği gibi onlarca özellik mevcuttur. Tüm paketlerimiz hakkında arayarak bilgi alabilirsiniz.