ÇİÇEKÇİ SCRİPTİ

Çiçekçi scripti ile internetten çiçek siparişi alabileceğiniz gelişmiş bir çiçekçi sitesine sahip olabilirsiniz. Çiçekçi scripti nedir? Çiçekçi scripti; çiçekçiler için özel olarak hazırlanmış hazırlanmış bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde çiçekçi sitenize 1 günde yayına alınabiliyor. Çiçekçi scripti için 6 farklı tasarım mevcut, size en uygun tasarımı seçerek sitenizin kurulumunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Çiçekçi scriptini diğer tüm yazılımlardan ayıran en büyük özelliklik, sadece çiçekçilerin ihtiyaçları düşünelerek hazırlanmış modüllerin tek bir yazılımda toplanmış olmasıdır. Çiçekçi scriptinden sizde faydalanmak istiyorsanız uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Çiçekçi scriptinin gelişmiş özellikleri sayesinde hemen sipariş almaya başlayabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz paketlerden birisi için ödeme gerçekleştirmeniz durumunda siteniz yayına alınacaktır.

ÇİÇEKÇİ SCRİPTİ MOBİL UYUMLU MU?

Çiçekçi scripti mobil uyumludur. Tablet,telefon ve her boyuttan tarayıcılara uyumludur. Müşterileriniz internete girebilen her cihazdan sipariş geçebilirler.

ÇİÇEKÇİ SCRİPTİ GÜVENLİ Mİ?

Çiçekçi scripti 3D güvenlik modülü içerir yani kredi kart sahibinin onayı olmadan asla kartından ödeme çekilmez. Bu sayede müşteriler güvenli ödeme yapabilirler.
Çiçek scripti için ek yazılımlarda ekletebilirsiniz. Çok daha büyük projeleriniz varsa ve mevcut sistemimiz size yeterli gelmiyorsa, talepleriniz doğrultusunda sadece size özel çiçekçi scriptileri kodlayabilirsiniz. Bunun için bizle iletişime geçerek neler istediklerinizi anlatmanız yeterli olacaktır çok kısa sürede size uygun bir paket çıkarabiliriz.