BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEKÇİ

Beylikdüzü çiçekçi; en iyi çiçeklerin bulunduğu, taze ve günlük çiçeklerden oluşan en kapsamlı web sitesidir. Beylikdüzü çiçek siparişleriniz için 300'den fazla buket çeşiti, orkideler ve saksı çiçekleri mevcuttur. Beylikdüzü bölgesininin tamamına çiçek teslim imkanı mevcuttur üstelik teslimatların tamamı ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Beylikdüzü çiçek gönderimlerinizi özenle hazırlayıp zamanında teslim ediyoruz. Siparişleriniz belirtmiş olduğu zaman dilimlerinde gerçekleştiği için herhangi bir sorun yaşamayacağının garantisini veriyoruz. Duyguları en güzel şekilde ifade etmenin yöntemi çiçeklerdir. Sevdiklerini mutlu etmek için sizlerin hizmetindeyiz. *Beylikdüzü çiçekçiler diye yapılan aramaların büyük bir bölümünde "BEYLİKDÜZÜNDE ÇİÇEKÇİ OLMAYAN" firmalar listelenmektedir lütfen bölgenin yerel çiçekçisinden sipariş geçmeye özen gösterin aksi takdirde çok daha yüksek ücret ve kalitesiz bir siparişle karşılaşabilirsiiz. beylikdüzü çiçekçi

BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEK SİPARİŞİ

Beylikdüzü'ne vereceğiniz çiçek siparişlerinizin ortalama teslim süresi 90 dakika olup, belirtlen saatde teslim garantisi sunulmatakdır.

BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEK

Çiçek teslimatları gerçekleşmeden önce çiçeğin resmini görebilirsiniz ve gerekirse düzeltmeler yapılabilir.
İstanbul'un en güzel ilçelerinden birisi olan Beylikdüzü'ne çiçek göndererek sevdiklerinizi gülümsetmeniz bizim içinde çok değerlidir. Sevginizi, üzüntünüzü hatta karmaşık duygularınıza bile tercüman olabilir çiçekler. Üstelik Beylikdüzü çiçekçiler arasında en tecrübeli çiçek ustalarıda firmamız bünyesinde hizmet vermektedir. Sizlerin hislerini anlatacak tüm çiçek aranjmanlarını kolayca hazırlayabilecek ekibimiz mevcuttur.

BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEK SEPETİ

Beylikdüzü çiçek sepeti modellerinin tamamına sanal mağazamızdan ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen çiçek sepetlerinde %20 indirim imkanı mevcut olup dilerseniz kartlamada ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Beylikdüzü çiçek sepetleri için mobilden görsel talebinde bulunabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ ÇELENK SİPARİŞİ

Çelenklerin hazırlanış süresi ortalama 3 saat sürebilmektedir bu sebeple Beylikdüzü çelenk siparişlerinizde teslim saatlerini dikkate alarak sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Beylikdüzü çelenkçisi olduğumuz için dilediğiniz tasarımda çelenk oluşturabilmekteyiz.

BEYLİKDÜZÜ ÇİÇEK GÖNDERİMİ

Beylikdüzüne çiçek gönderimleriniz gece yarısına kadar devam etmektedir. Çiçek gönderimlerinizin sorunsuz tamamlanabilmesi için adres bilgilerinin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi önemlidir.